Vzdelávanie

Vzdelávanie študentov Strednej odbornej školy služieb

na Košickej ulici v Prešove v priestoroch firmy ArtDesign.

Proces výuky

Spolupráca so Strednou odbornou školou služieb trvá od roku 2010. Študenti sa intenzívne /1x do týždňa/ zúčastňujú na praktickej výuke aj v priestoroch fy. ArtDesign, kde majú možnosť vidieť, takpovediac „naživo“, celý proces výroby a profesionálne fungovanie firmy. Sú oboznámení s „nástrahami“ nielen pri návrhu ale aj pri následnej realizácii projektov /zákazok/. Zúčastňujú sa pri realizácií napr. svetelných a nesvetelných plastických nápisov, carwrappingu /polep dopravných prostriedkov/, výrobe tabúľ, bannerov, plagátov, vizitiek…

Priamo na mieste môžu vidieť celý výrobný proces /a know how/, sú oboznámený s profesionálnou technológiou, /veľkoplošný plotter Summa, veľkoplošná tlačiareň Epson, A++ tlačiarne Konica Minolta a Xerox., priamo vo výrobnom procese, majú možnosť sledovaľ „on line“ priebeh jednotlivých zákazok.

Vzhľadom k profesionálnému vedeniu odborníka z praxe majú žiaci možnosť sledovať najnovšie trendy v reklamnom priemysle, technológie výroby ale aj trendy v grafickom dizajne.

Grafický návrh

Študenti po zadaní témy skicujú svoje návrhy 

 

Spracovanie v PC

Po spracovaní témy na papier sa pokračuje v procese tvorby v profesionálnych grafických editoroch. 

 

Realizácia

Po ukončení elektronického spracovania návrh realizujeme v praxi.

Napíšte nám

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou

9 + 9 =

Adresa

Budovateľská 55, 08001 Prešov

Telefón

(+421) 907 631 942